KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229041

nr 1622 9041

Lennart Pilotti

(1912-1981), Sverige

Oljemålning, Signerad, "kväll i Positano". Olja på pannå, 24x46 cm, yttermått inklusive ram: 32x57 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 maj 2024
kl 20:23:02

27/5 16:33:41 1      Vinnande bud
27/5 19:46:50 1      justering av budtak

Lennart Pilotti

Läs mer om Lennart Pilotti